На Золотоніщині двоє дітей стали сиротами: чоловік убив дружину й повісився сам

На Золотоніщині в селі Антипівка чоловік напідпитку задушив свою дружину й повісився сам. 

Про це написала газета “Лівобережна”, повідомляє “ВІККА”.

Конфлікт у сім’ї стався 1 березня. 35-річний чоловік Євген Ілляшенко 1986 року народження перебував на обліку в центрі зайнятості й таксував, 32-річна дружина Наталія Ілляшенко 1989 року народження, працювала в Бакаївському інтернаті. Подружжя виховувало двох дітей 8-и і 4-х років.

Учора, відчергувавши свою нічну зміну, Наталя збиралась додому. Чоловік їй подзвонив і запропонував забрати з роботи. Вона відмовилась, сказавши, що сама добереться. По прибуттю додому між подружжям виникла суперечка. Євген стверджував, що йому таке життя набридло, краще піти й повіситися. Після таких погроз вийшов з хати і попрямував до сараю, звідки вийшов з мотузкою в руках та попрямував до сухого дерева в саду. Жінка зателефонувала до дружини його брата і повідомила про наміри Євгена, а сама кинулась за ним, щоб їм перешкодити. Коли родичі перетелефонували на її номер, то він не відповів, абонент був поза зоною досяжності.

Коли родичі прибули у їхній двір, то на сухій гілці, у петлі висів вже неживий чоловік, а внизу під деревом лежала мертва жінка. Крім братової сім’ї, поблизу проживають батьки Наталі. Хоча вони вже люди поважного віку, беруть під свою опіку двох внучат.

За словами начальника Золотоніського районного відділу поліції Олександра Охріменка, трагедія сталась на ґрунті алкоголізму. Чоловік зловживав алкоголем. Того ранку він також випив. Жінка наздогнала його під деревом. Він її задушив, судмедекспертиза причиною її смерті визнала асфіксію, тобто удушення.

Нині справу розслідують. Порушено кримінальну провадження за статтею 115 Кримінального Кодексу України – за навмисне вбивство.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.