На Золотоніщині нетверезий водій виїхав на зустрічну смугу та скоїв лобове зіткнення

ДТП у селищі Чорнобай

У селищі Чорнобай сталася ДТП

На Золотоніщині по вулиці Центральній у селищі Чорнобай на Золотоніщині сталася ДТП за участі двох автомобілів 4 січня. 

Про це повідомили в поліції Черкаської області.

Як йдеться в дописі, водій автомобіля «Renault Megane» виїхав на зустрічну смугу та скоїв лобове зіткнення із «ВАЗ‐2121». Внаслідок ДТП постраждав 51‐річний керманич ВАЗу. Його з травмами госпіталізували до лікарні.

Автомобіль "ВАЗ-2121" після ДТП

Водія «ВАЗ‐2121» доставили до лікарні

Водій «Рено» пройшов відповідний огляд на стан сп’яніння. Результат – 1,3 проміле алкоголю в організмі. Чоловіка затримали та повідомили про підозру за ч. 1 ст. 286–1 (порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до ДТП).

Салон автомобіля РЕНО після ДТП

Водій «Рено» був у стані алкогольного сп’яніння

Нагадаємо, що після новорічної ночі на Звенигородщині нетверезий водій скоїв ДТП.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *