На Золотоніщині приведуть до ладу дві захисні споруди – прокуратура

Облаштоване укриття

Через суд на Золотоніщині балансоутримувачі мають підготувати до належного стану укриття. 

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Черкаські прокурори встановили, що приватне товариство міста Золотоноша – балансоутримувач протирадіаційного укриття, до цього часу не привело його в стан готовності для захисту населення. Площа укриття – 1368 м2, воно може вмістити 420 осіб, розташоване в центрі міста.

Також у Чорнобаї один з комунальних закладів не впорядкував укриття площею 620 м2, місткістю 485 осіб, яке перебуває в приміщенні селищного фізкультурно-оздоровчого клубу.

“Прокуратура звернулася до суду з позовними заявами про зобов’язання несумлінних балансоутримувачів укриттів привести їх до стану готовності, оскільки вказана бездіяльність створює загрозу для життя та здоров’я населення громади”, – йдеться в повідомленні.

Черкаський окружний адміністративний суд задовольнив позовні вимоги прокурора. Після набрання рішеннями чинності будуть вжиті заходи щодо їх примусового виконання.

Нагадаємо, британський актор збирає кошти на укриття в Черкаській області.

Стань Миколайчиком для воїна! Долучайся до мегазбору “18000” і Хамази та збирай з нами 3 мільйони на подарунки захисникам. Відправляй свій важливий донат на банку.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *