На Золотоніщині зафункціонує заклад освіти, у якому нібито було недостатньо учнів

Черкаський окружний адміністративний суд скасував незаконне рішення органу місцевого самоврядування щодо призупинення освітнього процесу в навчальному закладі.

Про це повідомили у пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Прокуратура встановила, що одна із сільських рад Золотоніщини прийняла рішення про реорганізацію шляхом пониження ступеню навчально-виховного комплексу, а в подальшому взагалі зупинила освітній процес у закладі.

Підставою для прийняття такого рішення стала недостатня, на думку сільської ради, кількість дітей, які могли б навчатися в установі.

Однак на засіданні територіальної громади було висловлене одноголосне рішення жителів щодо необхідності функціонування закладу та наявності додаткових джерел для його фінансування.

Призупинення навчання зумовило негативний суспільний резонанс у місцевій громаді, оскільки дітей направили на навчання до іншої місцевості. У такий спосіб були порушені права майже 70 учнів.

Ювенальний прокурор у суді довів, що відповідач порушив порядок оприлюднення проекту спірного рішення та процедури його прийняття.

Нині орган місцевого самоврядування зобов’язали відновити освітню діяльність закладу та створити належні умови для здобуття найменшими жителями територіальної громади дошкільної, початкової, базової і повної середньої освіти.

Читайте також: У “Софіївці” зареєстрували право користування 10 га землі після втручання прокуратури.

Усі актуальні новини Черкас та області за сьогодні – у вайбер-каналі “18000”. Підписуйся, аби не пропустити!

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *