На Звенигородщині розводять диких кабанів (ФОТО)

тварини

На Черкащині функціює вольєр для утримання кабанів. У лісовому господарстві на Звенигородщині їх розводять вже більше шести років.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Центрального лісового офісу.

У лісництві здійснюють практику розведення звірів у вольєрах напіввільного утримання. Площа території становить 3,5 га. Зараз тут мешкають 53 вепри.

Двічі на день єгері наповнюють годівниці кормами – гіллячковими віниками, зернофуражем (суміш ячменю, пшениці та кукурудзи), гарбузами.

Скоро у вольєрі очікують поповнення, адже період опоросу  припадає на весну й осінь. В середньому, одна самка може привести за один раз до 4-5 поросят.

Щороку єгері випускають з вольєру щонайменше по десять кабанів (вісім самок та двоє самців). Завдяки цьому у лісах зберігається стабільне поголів’я звірів.

Цьогоріч працівники філії заготовили 17,5 тонн сіна, 43 тонни зерна, 11,5 тонн коренеплодів, 1500 віників гіллячкового корму, закупили 275 кг солі.

Читайте також: Найтепліша доба за 77 років: на Черкащині встановили температурний рекорд

Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *