Набули чинності дві постанови: що змінилося для черкащан-власників альтернативних джерел енергії

Сонячні панелі

Черкащан, які є власниками електроустановок, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії, просять надати інформацію Черкасиенергозбуту відповідно до постанов, що набули чинності. 

Про це повідомили в пресслужбі товариства.

Так постановою №2624 затверджено Порядок формування та ведення реєстру об’єктів електроенергетики та електроустановок споживачів, що використовують альтернативні джерела енергії для виробництва електричної енергії. Один із пунктів постанови передбачає терміни і інформацію, яку суб’єкти господарювання, мають надати операторам системи розподілу.

Постановою №2651 затверджено Порядок продажу та обліку електричної енергії, виробленої активними споживачами, та розрахунків за неї. Ним визначається порядок дій учасників ринку електричної енергії та постачальників послуг комерційного обліку під час продажу та обліку електричної енергії, виробленої генеруючими установками активних споживачів, та розрахунків за неї.

“Просимо всіх споживачів-власників генеруючих установок ознайомитися з даними Постановами, своєчасно надати необхідну інформацію для внесення відповідних змін, щоб надалі отримувати розрахунки за вироблену електричну енергію та отримати статус активного споживача”, – зазначили в Черкасиенергозбуті.

*Реклама

Також дивіться. У Черкасах боржникам можуть відключати світло: пояснення “Енергозбуту”.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *