Національний корпус відкрив у Черкасах Будинок ветеранів*

Урочисте відкриття Будинку ветеранів як центру надання соціально-реабілітаційних послуг відбулося сьогодні в Черкасах. Заклад створений із метою повернення ветеранів та їхніх сімей до мирного життя, надання взаємодопомоги та взаємопідтримки за принципом «ветеран-ветерану», проведення заходів національно-патріотичного виховання молоді за участі ветеранів та створення майданчику для проведення дозвілля жителями мікрорайону Кривалівський. Будинок Ветеранів носить ім’я Героя – черкащанина Євгена Подолянчука, що загинув під час оборони Донецького аеропорту.

На початку заходу координатор проекту, представник Національного корпусу Володимир Болсуновський нагородив побратимів почесними нагородами та розповів про ідею створення Будинку ветеранів.

«Така ідея у мене з’явилася, коли я повернувся з війни. Мені хотілося, щоб у Черкасах було таке місце, де ветерани чи волонтери разом зі своїми сім’ями могли б проводити час та проходити реабілітацію після воєнних дій», – зазначив Володимир Болсуновський.

Це вже четвертий соціальний проект Національного корпусу в місті.

«Це комплексний заклад. Тут вже діє надання юридичної допомоги, функціонує кабінет психотерапевта, дитяча телестудія «Черкаси24» та музей української хати. Це місце, де ветеранів повертають до нормального життя», – розповів голова черкаського обласного осередку Національного корпусу Дмитро Кухарчук.

Відкриття також відвідав перший командир полку «Азов» Андрій Білецький. За його словами, цим простором мають користуватися не лише ветерани, а й усі черкасці загалом.

«Ветерани – це нова спільнота в Україні, яка потребує підтримки держави. Це місце може бути чудовим хабом не лише для бійців, а й для усіх охочих черкасців», – сказав він.

*Політична реклама

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.