Черкаські прокурори захищатимуть історичну будівлю у суді проти “Надії”

Черкаська обласна прокуратура подала заяву про входження третьою стороною у справу, відкриту за позовом ПП “Надія” проти Міністерства культури та інформаційної політики.

Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

ПП “Надія” оскаржує у суді історичний статус будівлі, розташованої за адресою вулиця Байди Вишневецького, 2. На її місці підприємство  планує зведення багатоповерхового будинку. Забудовник “по-тихому” намагається скасувати наказ Міністерства культури про включення будинку до реєстру архітектурних пам’яток. Позов поданий до Окружного адміністративного суду міста Києва. Справа слухається без виклику сторін до суду. Водночас прокурори хочуть вступити у неї на стороні відповідача, а саме Міністерства культури.

Паралельно з цим Черкаська окружна прокуратура оскаржує бездіяльність забудовника у частині укладання охоронного договору на об’єкт архітектурної спадщини. На сьогодні будівля по вулиці Байди Вишневецького, 2 фактично руйнується забудовником та її власником, який демонтував віконні блоки, називаючи це їхньою реконструкцією.

Також 8 грудня прокуратура довела бездіяльність органу місцевого самоврядування у розробленні передбаченого законом історико-архітектурного опорного плану обласного центру, який певною мірою міг би попередити виникнення вказаної вище конфліктної ситуації із можливою забудовою історичного місця. 

 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

1 Коментар

  1. Бондаренка и Чернуху надо ещё судить за деребан земли в городе ..

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.