Найбільший герб: в Умані встановили власний рекорд (ФОТО)

24 серпня в Умані містяни разом із майстринями виготовили найбільший герб України «Героям Слава», сплетений атласними стрічками на сітці. Його площа – 48 м.

Ідея створення найбільшого герба України виникла в організаторів ШіДі РіДі Fest. Для них встановлення рекордів уже стало гарною традицією, повідомляє “Громадське телебачення. Умань“.

На минулому фестивалі ми сплели на ткацькому станку «Пояс єднання України» найбільший в країні, – розповідає майстриня Владислава Швець. – Цього року вирішили сплести герб.  Адже це символ єдності українців. Нашої сили.

До створення герба майстрині готувалися заздалегідь. За кілька днів до фестивалю вони підготували близько 1000 м атласних синіх та жовтих стрічок, сітку розміром 6 м х 8 м та розпочали перші етапи виготовлення.

Подібні рекорди, коли плели державні символи на сітці, вже фіксувалися.  Проте саме герб України, вишитий атласними стрічками,  розміром 48 м2 було виготовлено вперше. Його зарахували до категорії мистецтва.

Сьогодні по всій Україні відбувається встановлення рекордів. Лише в моїй категорії їх було встановлено 5, – ділиться експерт Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова. – Приємно, що ми сьогодні зафіксували герб не просто як велику роботу, а як креативно-мистецьку.

Приєднатися до виготовлення герба могли всі охочі.

Нагадаємо, в Черкасах учора встановили власний рекорд – найдовший масовий танець, який тривав 12 годин поспіль.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини