Найєм презентував у Черкасах новий рух

У Черкасах презентували громадсько-політичний рух “Дій з нами”. У нашому місті його представив нардеп Мустафа Найєм.

За словами нардепа, сьогодні рух працює як громадська ініціатива. Водночас він не виключає, що надалі рух переросте у політичну партію.

Черкаси стали вже четвертим містом, де було презентовано рух. Протягом дня Найєм разом із командою зустрічався зі студентами, бізнесом, а ввечері провів відкриту зустріч із містянами.

Під час презентації черкащан закликали бути активними та робити зміни на місцях.

Водночас представники руху абстрагувались від політичних питань. Зокрема, фактично не відповіли на запит людей про те, кого, на їхню думку, варто було б обрати президентом на виборах 31 березня.

– Я 12 років описував політику як журналіст. І весь цей час мене дивували люди, які були незадоволені станом речей у країні, але знову підтримували на виборах одних і тих же. На мою думку, це або шизофреники, або фанатики, або марсіани. Політики нас завжди лякають змінами. Але насправді зміни – це нормально, – переконаний Мустафа Найєм. – Під час вибору голосуйте не за найрейтенговіших, а за тих, кого справді підтримуєте. Просто подумайте самі, в якій країні ви хочете жити.

Також представники руху заявили, що на парламентських виборах готові стати частиною єдиного продемократичного об’єднання.

Сам Найєм зазначив, що, попри вихід із фракції БПП у парламенті, втратити мандат не боїться.

– Я не зробив нічого такого, за що мені було б соромно дивитись людям в очі. Завдяки цьому я можу їздити в міста і спілкуватись із людьми, – сказав політик.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *