Нардеп Яценко повідомляє про перемогу своєї помічниці на виборах в Умані

Помічниця народного депутата Антона Яценка Ірина Плетньова попередньо перемагає на виборах міського голови Умані.

Про це у фейсбуці повідомив сам Яценко.

Він також зазначив, що вибори відбулися без порушень.

За даними паралельного підрахунку голосів штабу Яценка, результат Плетньової – 6065 голосів. Чинний мер Олександр Цебрій набрав 4149 голосів. Висуванець партії “Слуга народу” Андрій Дикун – 3825 голосів.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
8 Коментарів
 1. Ну что, просунул свою подопечную в кавычках, теперь будет ещё больше грабить город с ней и Дикуном который в их связке.

  1. А ВАШ “ШАНОВНИЙ” ЦЕБРІЙ НЕ ГРАБИЛ?

   1. Мій шановний Цебрій не убивав христинівського мера за ради того щоб не було конкурентів в верховну раду, не роскидав листівки в кожне подвір’я з мерзотую в сторону других кандидатів, не бере з державного бюджету 800 тисяч і робе за 50 тисяч фантан, а остальні собі в карман. І ще, він не мій, но він меньше зло серед цього зла.

  2. Не демонізуйте Дикуна, уманці треба було підтримати Андрія

   1. Дикуна який підставив ректора УДПУ тому що тей не хтів його робітників приймати на державні місця замість студентів які цього дійсно заслуговують? Який хотів виселити мене і моїх сусідів з гуртожитку щоб заселити на моє місце свої робітників но їх махінації викрили і вони одумались?! Ваш неповажний дикун на рівні з яценком, це дві мерзоти які розвалять все тим більше вони в звязках тому що ваш поважний сказав що вітдасть свої голоси коханці яценка яка і так перемогла завдяки таким як ви. Через пять років місто повернеця в девяності з вашими бандюками. Вельме дякую всім хто подарував це місто на росподіл цим людям.

    1. Місто так і з 90-х не виходило. Ви про що говорите? На превеликий жаль не було кандидата, який би йшов туди не за гроші. При п.Цибрію також було немало землі продано іноземцям та й держмайна чимало.

     1. Скоріш за все вам не довелось жити при 90-х. Про що я говрю? А ви прочитали текст перед тим як задавати таке питання? А ось про що ви говорете? При чому тут 90 роки? Можливо ваш кандидат не виходить з 90-х і тими самими способами захвачує владу. Людина яка заявляє що якщо не виберети Ірину то я більше не буду допомагати вам, це вже називаєця людина з 90-х і можна рахувати це як погрози. Люба людина яка йде туди, йди туди за грошима, це психологія всіх наших людей того що ним постійно мало, постійна бідність, жадність і т.д. і т.п. у нас не той менталитет, це видно даже по тому як люди наступають на тіж граблі в голосуванні. Я не казав що Цибрій святий, якщо ви б уважно прочитали мої повідомлення, я сказав що Цебрій меньше зло серед цих трьох вельме поважних людей, це я про коханку яценка і дикого. Хто рейстрував “тьосків” нинішнього Цибрія? А для чого так робили? Правильно щоб потріпати нерви, відтягти голоси, кстаті дикун пішив просто щоб відтянути голоси з Цибрія і дати можливість коханці заняти перше місце з його слів він би вітдав всі свої голоси за неї якби не пройшов, що тут казати. Через пять років коли вони повністью захватят і повернуть місто в реальні 90-х то сповнете мої слова, гарного вам пятиріччя.

   2. Дикуна який підставив ректора УДПУ тому що тей не хтів його робітників приймати на державні місця замість студентів які цього дійсно заслуговують? Який хотів виселити мене і моїх сусідів з гуртожитку щоб заселити на моє місце свої робітників но їх махінації викрили і вони одумались?! Ваш неповажний дикун на рівні з яценком, це дві неповажны людини які розвалять все тим більше вони в звязках тому що ваш поважний сказав що вітдасть свої голоси коханці яценка яка і так перемогла завдяки таким як ви. Через пять років місто повернеця в девяності з вашими бандюками.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *