Нардепи підтримали націоналізацію майна громадян росії

Верховна Рада схвалила закон, який передбачає націоналізацію майна громадян росії, а також громадян України, які публічно заперечують війну.

Про це пише Укрінформ.

За ухвалення законопроєкту проголосували 305 парламентаріїв.

Документ уточнює, що резидентами рф (крім юридичних осіб), є також і громадяни росії, а також особи, які не є громадянами, але мають найбільш тісний зв’язок з рф: мають місце проживання або займаються там основною діяльністю.

Крім того, за рішенням Ради національної безпеки і оборони України або суду, до резидентів рф можуть прирівнюватися фізичні чи юридичні особи (незалежно від громадянства, місця проживання, місцезнаходження, здійснення основної діяльності тощо), які публічно заперечують чи підтримують збройну агресію росії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України.

Ця норма стосуватиметься й осіб, які не зупинили чи не припинили свою економічну (зокрема, господарську) діяльність на території росії в період дії воєнного стану в Україні.

До цього кола осіб застосовуватиметься примусове вилучення їхніх активів в Україні.

Нагадаємо, на Черкащині стоять 400 вагонів росії та білорусі. Їх хочуть націоналізувати.

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.