Нарколог із Черкас, що фальсифікував аналізи, пішов на угоду зі слідством та отримав штраф

23 червня 2020 року Придніпровський районний суд м. Черкаси затвердив угоду між слідством та обвинуваченим –  лікарем-наркологом “Черкаського обласного наркологічного диспансеру  Черкаської обласної ради” –  у справі отримання неправомірної вигоди за фальсифікацію аналізів.

Як встановило слідство, лікар вимагав та отримав від громадянина 2 тисячі гривень за висновок медичного огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, в якому зазначено про відсутність ознак алкогольного сп’яніння.

Відбір біологічних матеріалів для аналізу був здійснений 29 березня цього року, а вже за два дні лікар повідомив про необхідність надання йому неправомірної вигоди, яку він і отримав 4 квітня у приміщенні наркодиспансеру, де і був затриманий слідчими. 

У ході слідства лікар повністю визнав свою провину та пішов на угоду зі слідством, яку йому запропонував прокурор Артем Борщ.

Відповідно до угоди, лікар визнав свою вину за ст. 368 Кримінального кодексу України, а саме прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, та отримав штраф у сумі 18 700 гривень, а також позбувся права обіймати будь-які посади у сфері охорони здоров’я протягом одного року. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. порушують закони і гріха не бояться…народ не беріть хабар і будете спокійні і здорові…

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.