Народна депутатка назвала “цинічним” недостатнє фінансування армії Черкаською міською радою

Народна депутатка Роксолана Підласа розкритикувала місцеві ради. На її переконання, ті спрямовують недостатньо ресурсів на допомогу армії.

Про це народна депутатка заявила в інтерв’ю “18000”.

Вона зазначила, що місцеві бюджети на 99,9 % складаються із внутрішніх ресурсів – податків і зборів, які сплачують українські громадяни.

За її словами, у 2022 році на потреби оборони з Черкаського міського бюджету було спрямовано 253 мільйони гривень. Це 7 % видатків бюджету. А в 2023-му році, станом на 15 вересня, спрямовано 396 мільйонів гривень.

– З одного боку, це краще, ніж минулого року. Це 14 % від усіх видатків. Можна сказати: непогано, вдвічі збільшили видатки на Збройні сили, – каже Підласа. – Але тут є нюанс: капітальні видатки міського бюджету зросли втричі.

Вона додала, що така ситуація не лише в Черкасах, зокрема, навівши приклад Києва, який, на її переконання, також спрямовує недостатньо коштів на оборону.

– Якщо говорити про державний бюджет, то тут 51 % видатків спрямовується на потреби оборони. Наступного року 100 % власних надходжень ітимуть на оборону, тому що в нас немає іншого вибору, – запевняє Підласа. – І коли дохід бюджету, зокрема, наприклад, черкаського, становить 4,5 мільярда гривень, українських податків, а з них на оборону спрямовують 396 мільйонів, у мене дуже великі питання. Для мене це має дуже цинічний вигляд.

Дивіться повну версію відеоінтерв’ю

Як повідомляв “18000”, у середу ввечері через брак електроенергії “Укренерго” залучала аварійну допомогу з сусідніх країн.

Моніторинг ситуації в Черкасах та Україні під час масових ракетних атак. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *