Нардеп із Черкащини розповів, як Верховна Рада працює після 24 лютого

Народний депутат повинен ходити на засідання і ухвалювати закони під час війни, бо це необхідно для функціонування держави.

Про це розповів народний депутат, обраний по 197-округ, Віталій Войцехівський під час ефіру на 18000.

– 23 лютого ми були допізна у Верховній Раді, бо готувався закон про надзвичайний стан. А уже зранку 24 числа ми голосували за воєнний стан. З того часу збиралися неодноразово. Засідання – екстремальні. Ти ще не знаєш, де це буде, чи у будівлі ВРУ чи ні. Постійно змінюється час засідання, і це зрозуміло, – розповідає Войцехівський.

За його словами, нині народні депутати працюють злагоджено в парламенті:

– Депутати забули чвари, які були. Ті, хто прийшов у ВРУ для чогось іншого, то їх зараз немає на засіданнях. Президент був на пленарному засіданні, і він сказав: «ви або працюєте за кордоном, або ви мертві». Це єдині причини, чому депутати можуть бути відсутні, – додає він.

Також Войцехівський розказав про ключові рішення, які після початку повномасштабної війни були ухвалені народними обранцями:

Забезпечення нашої армії: виділення, перерозподіл коштів. Закони при колаборантів. Ми маємо покарати їх. Заборона проросійських партій, підтримка переселенців, підтримка територіальної оборони. Закони приймаються, – каже він.

ЧИТАЙТЕ: «І бабусі приносили помідори-огірочки, і великий бізнес допомагав. Це єднання нації», – Войцехівський

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

Матеріал підготовлено в межах проєкту “Громадськість за демократизацію“, який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю автора і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.