“Наші партнери не готові давати гроші на фінансування армії”, – нардеп з Черкас

Державний бюджет України нині ділиться на дві частини: власні ресурси, а також залучені кошти від закордонних партнерів. Лише першу частину влада може спрямовувати на допомогу військовим.

Про це в інтерв’ю “18000” розповіла народна депутатка родом із Черкас Роксолана Підласа.

– Перша частина – це всі наші внутрішні ресурси: податки, збори, митні платежі, приватизація, навіть розміщення боргових цінних паперів. Всі українські гривні, акумульовані всередині країни, йдуть на потреби оборони. Є й інша частина бюджету, кошти партнерів. Партнери не готові надавати кошти на фінансування армії. Ні на харчування, ні на зарплату військовим, ні на закупівлю зброї чи боєприпасів. Навіть на виробництво зброї та боєприпасів в Україні не можна спрямовувати кошти міжнародних партнерів, – пояснила Підласа.

За її словами, через це Україна обмежена бюджетом – близько двох трильйонів гривень (50 млрд доларів, – ред.), які можна спрямувати на оборону.

– Для порівняння, на наступний рік бюджет війни російської федерації – 115 мільярдів доларів. Нехай вони 30 чи 40 % вкрадуть, це однак більше ніж Україна може собі дозволити спрямувати, – констатує депутатка.

Дивіться повну версію інтерв’ю з Роксоланою Підласою

Як повідомляв “18000”, в інтерв’ю Підласа також пояснила, чому збирала кошти на ремонт укриття у черкаській школі. Раніше за це її критикували в соцмережах.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
2 Коментарі
  1. Как такая нищкбродка могла стать депутаткой?

  2. Все рівно %30 вкрадете.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *