Не плутати децентралізацію з автономією: Президент передав Бондаренку привіт від себе й СБУ (ВІДЕО)

Президент України Володимир Зеленський під час звернення до українців передав “полум’яний привіт” меру Черкас, що разом із міською владою послабили карантин у місті, попри постанову Кабміну. 

За словами Зеленського, своїми діями міська влада намагається заробити собі політичний рейтинг ціною життя черкащан.

– Окремий полум’яний привіт особисто від Президента, а також від Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України я хочу передати меру міста Черкаси, який разом із міською радою загубили календар та збиралися пом’якшувати карантинні заходи раніше 11 травня. – зазначив Зеленський. – Це спроба заробити політичні рейтинги ціною життя та здоров’я жителів міста. І це буде мати відповідні юридичні наслідки.

Також Зеленський застеріг й міську владу інших міст.

– На майбутнє – це стосується всіх представників місцевої влади, які плутають слова “децентралізація” та “автономія”. Не треба займатися самодіяльністю, яка ставить під загрозу безпеку людей, – зазначив Президент.

Нагадаємо, вчора міський виконком суттєво послабив карантинні обмеження в Черкасах. Це дозволило в місті відкриття низки магазинів, перукарень, майстерень, літніх майданчиків та відвідування парків. Вже увечері виконком відмовився скасувати своє рішення, хоч воно й суперечить постанові Кабміну.

Сьогодні, 1 травня, поліція відкрила за цим фактом кримінальне провадження, оскільки воно суперечить постанові Кабінету міністрів. Вже сьогодні Бондаренку та членам виконкому вручили повістки на допит у поліцію.

Рішення уже встиг розкритикувати міністр охорони здоров’я Максим Степанов, заявивши, що воно може призвести до катастрофічних наслідків. Згодом із критикою виступили і черкаські медики, які закликали людей залишатися вдома.

Також Бондаренку пригрозив й Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Анатолій Бондаренко натомість заявив, що таким рішенням влада “відновила соціальну справедливість”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. Вони знайшли одне одного, в цьому турбулентному світі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.