“(Не)помітні історії”: у Черкасах презентували виставку з розповідями ВПО (ФОТО)

Виставку з розповідями внутрішньо переміщених осіб експонували 7 червня у кінотеатрі “Україна” у Черкасах.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Черкаської міської ради.

Фотопроєкт розповідає історії дев’яти людей, які пережили полон, депортацію, зазнали сексуального насильства, зумовленого війною чи були змушені залишити свої домівки на тимчасово окупованих територіях.

На світлинах зображені найцінніші речі, які герої проєкту забрали з собою під час евакуації: ключі від квартири в Бердянську, книга з маріупольської бібліотеки, синьо-жовта стрічка, з якою герой пройшов полон у Херсоні, та інші.

Серед закарбованих у фотопроєкті речей — прикраси, які окупанти намагалися зірвати з дівчат на блокпосту, єдина сумка, яку жінці вдалося взяти з дому перед депортацією, записка від подруги, яка залишилася на окупованих територіях.

― Покидати дім і рідне місто дуже боляче. Там все було мені дороге, але й залишатися з окупантами я теж не могла. Зараз знаю, що в будинок зайшли росіяни й усе з нього винесли. Але ключі я дуже бережу ― це мій звʼязок з рідним домом, і я хочу відмикнути ними свої двері, — каже героїня виставки Оксана.

Читайте також: “Під час операції забуваєш про все”. Історія харків’янина, який допомагає трансплантувати серця у Черкасах.

Відеоісторії про черкащан, добірки корисностей та залаштунки життя команди “18000” – підписуйся на наш інстаграм.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *