Нерухомість під оренду на Черкащині — які об’єкти вже доступні в системі «Прозорро.Продажі»

Шукаєте приміщення для бізнесу чи іншої діяльності в Черкасах та області? В системі електронних аукціонів «Прозорро.Продажі» можна ознайомитися з актуальними оголошеннями з оренди державного чи комунального майна практично у всіх регіонах України. На сайті представлені різні варіанти нерухомості — офіси, склади, гаражі, промислові споруди. Спеціальні фільтри допомагають відсортувати оголошення за регіоном, датою й іншими параметрами.

Винаймаючи нерухомість у держави або громади, ви не лише отримуєте приміщення для власної справи, а й підтримуєте економіку. Адже кошти від оренди такого майна надходять до місцевих або державного бюджету, залежно від форми власності.

Незабаром у системі «Прозорро.Продажі» пройдуть торги з оренди кількох об’єктів державної та комунальної нерухомості в Черкаській області. Розповідаємо про них детальніше.

Фонд держмайна України виставив на онлайн-аукціони частину будівлі на вулиці Шевченка, 2 в Умані. Йдеться про приміщення загальною площею 591 квадратний метр на першому і другому поверхах. Об’єкт підключений до системи водозабезпечення та каналізації, але не під’єднаний до електромережі.

Будинок належить державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань» і є пам’яткою архітектури. Тож орендодавець передбачає певні обмеження щодо цільового використання. Зокрема приміщення не підходить для закладів харчування, нічних клубів чи готелів. Стартова вартість місячної оренди — 32,3 тисячі гривень. Онлайн-аукціон відбудеться 24 січня, а цінові пропозиції прийматимуть до 23 січня.

У Черкасах пропонують орендувати частину нежитлового приміщення у Соснівському районі міста на вулиці Генерала Момота, 1. Це колишня аптека, яка перебуває на балансі комунального підприємства «Фармація», але обмежень щодо використання для орендаря немає. Площа об’єкта — понад 130 квадратних метрів. Наявні комунікації: електропостачання, водозабезпечення та каналізація. Фундамент будівлі та підлога — бетонні, а стіни з цегли. Стартуватиме вартість оренди з 346 гривень на місяць. Заявки на участь можна подавати до 24 січня, онлайн-аукціон запланований на 25 січня.

Як стати учасником торгів у державній електронній системі «Прозорро.Продажі»?

В онлайн-аукціонах можуть брати участь фізичні та юридичні особи. Система зручна і зрозуміла для користувачів, але якщо у вас виникатимуть складнощі, на допомогу прийде персональний менеджер. Щоб знайти приміщення державної або комунальної власності для оренди у Черкасах чи області, необхідно:

  1. Зайти на сайт «Прозорро.Продажі» і перейти до розділу «Аукціони».
  2. Обрати напрям роботи — «Оренда державного та комунального майна» і отримати список доступних приміщень.
  3. За допомогою додаткових фільтрів можна відсортувати варіанти — наприклад, за регіоном.
  4. Якщо ви знайшли об’єкт, який за який готові позмагатися, то треба зареєструватися на одному із 40 акредитованих онлайн-майданчиків (перелік є на сторінці кожного об’єкта).
  5. Після реєстрації ви зможете подати заявку на участь в аукціоні та зробити ставку, яка може стати переможною.

Шукати об’єкти у будь-якій області за потрібними параметрами можна у системі Прозорро.Продажі та на сайті Фонду держмайна України. А за новинами та пропозиціями ринку зручно стежити на телеграм-каналі ФДМУ та на сторінці Прозорро.Продажі у Facebook.

*Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди авторів, висловлені у цих публікаціях не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

*Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *