Невідомий забудовник зведе будинок на Митниці, прочитавши оголошення в газеті

13 серпня виконавчий комітет Черкаської міської ради без обговорення надав дозвіл на укладання господарської угоди між КП “Черкасиінвестбуд” та ТОВ “Група Азот”, предметом якого є зведення багатоквартнирного будинка за адресою вул. Жужоми, 4. Cам текст договору, згоду на який дали чиновники, поки не готовий.

Відповідно до пояснювальної записки до проекту рішення, договір передбачає компенсацію Замовнику – “Черкасиінвестбуд” 2,5% вартості будівництва. Ці кошти будуть направленні на здійснення технічного нагляду за здійсненням будівництва, а також поточне утримання КП “Черкасиінвестбуд”.  

Відповідно до даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, ТОВ “Група Азот” зареєстрована в м.Черкаси та належить Гудименку Сергію Юрійовичу. Єдиною згадкою про таку особу в публічних джерелах є його керівництво Корсунь-Шевченківською організацією Партії регіонів. Як повідомив у коментарі виданню “18000” депутат Черкаської міської ради від ВО “Черкащани” та один із директорів ПАТ “Азот” Іван Сухарьков, ніякого відношення новоспечений забудовник до хімічного підприємства не має. 

Сам Гудименко став засновником і бенефіціаром підприємства менше місяця тому – 16 липня 2019 року. До цього власниками були інші особи. Зв’язатися із ним за контактним номером телефону, вказаним у Єдиному державного реєстрі юридичних осіб, не вдалось. 

Як розповів у коментарі  “18000” директор КП “Черкасиінвестбуд” Іван Будяк, комунальниками було оголошено конкурс на зведення багатоквартирного будинку, в результаті участь в якому узяв лише один потенційний учасник. Саме ж оголошення було опубліковане на останній шпальті газети “Вечірні Черкаси” 10 липня 2019 року. Подання пропозицій тривало з 11 по 24 липня, інших джерел поширення інформації про конкурс комунальники не використовували.

 

Будяк зазначив, що фактично текст договору про господарську діяльність, на укладання якого надали дозвіл члени виконкому, поки не готовий, проте він мало чим відрізнятиметься від аналогічної угоди, укладеної з ПП “Надія”, яка за схожою схемою зводить будинок за адресою Козацька, 9/1. Зі слів Будяка, експертиза в майбутньому визначить додатково вартість забудови та земельної ділянки, частину якої і передадуть підприємству. Форма, якою буде отримана компенсація, також поки не визначена, як і орієнтовна вартість.   

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

4 Коментарі

  1. Надія, скоріше зводить будинок по вулиці Козацькій 9/1, а не Кобзарській

    1. так там так і написано “Козацька, 9/1”, хоча ця “Надія” особисто у мене викликає сумніви, то терміни затримують, то підводні води не вивчають…

  2. так конкурс же “на кращу пропозицію забудови”!
    чому питання тільки в тому, ХТО буде будувати і чому розглядається лише питання щодо житлової забудови? // можливе, це цільове призначення земельної ділянки, але чому не готель – поруч же і парк планують розбудувати і пляж є, і дорогу обіцяють

  3. головне, щоб не було як із сусідньою ділянкою (Жужоми, 1 біля вул. Гагаріна), де цільове призначення земельної ділянки “будівництво та обслуговування будівель торгівлі”, а вже й павільйон стоїть для продажу квартир (кран стоїть, а паспорта об’єкта будівницва навіть немає)//і куди горе-покупці, журналісти та правоохоронні органи дивляться?!… хоча ні, журналісти “бачили”, хоча не те, що потрібно: прибуток від реклами бачили (ТРК “ВІККА” їх рекламувала)

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.