“Нікуди наша опозиційнійсть не ділася”, – Євпак

Голова фракції “Голос” Віктор Євпак заявляє, що його політична сила в конструктивній опозиції до чинного мера.

Про це він сказав в ефірі програми “Що далі?”.

– Ми йшли на вибори з опозиційною риторикою. І ті речі, які ми говорили, не змінилися. Ми так само вважаємо, що стратегія – це головне. І що стратегія – це не плитка і асфальт. Подивіться всі наші виступи на сесіях, депутатських комісіях, незалежно від того, був, є чи буде в нас заступник (нині фракція “Голос” має свого заступника міського голови, – ред.), я весь час говорю, що ми проти тупого витрачання грошей на плитку та асфальт. Також ми виступаємо проти тупого віддавання землі без аукціонів, – зазначив Євпак.

Він також нагадав, як після виборів привітав із перемогою чинного мера Анатолія Бондаренка і вже тоді наголосив, що буде в конструктивній опозиції.

– Нікуди наша опозиційнійсть не ділася. Я як нормальний політик після виборів привітав переможця – Анатолія Бондаренка. І тоді я сказав, що ми будемо у конструктивній опозиції. За нормальні речі ми готові голосувати і працювати, – сказав Віктор Євпак, зазначивши, що в політиці “все не настільки бінарне”.

Наприкінці Євпак зазначив, що не виключає, що за роки своєї депутатської каденції може стати і більш категоричним до Бондаренка.

– Я готовий до ризиків. У нас 60 місяців каденції, ми зараз на п’ятому, у нас ще буде 55 місяців, щоб зробити аналіз помилок, спробувати щось інше, піти в жорстку тупу опозицію. Кричати “Все погано” ми завжди встигнемо. Зараз же ми хочемо спробувати щось зробити. І по тому, що нам вдається робити маленькі кроки, я поки що оптимістично позитивно налаштований, – додав Віктор Євпак.

Зокрема, серед таких перемог Євпак назвав закупівлю ноутбуків для вчителів, а також майбутню закупівлю станції вимірювання якості повітря та оновлення вбиралень у школах за ініціативи “Голосу” .

Дивіться повний випуск

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини