“Нова пошта” змінює назву

пошта, доставка

“Нова пошта” розширила напрямки своєї діяльності і тепер змінює назву на NOVA.

Про це пише Бабель.

— Основна мета групи NOVA — забезпечити легку доставку будь-чого для життя та бізнесу. Наразі це посилки, гроші та технології, але ми не збираємося зупинятися на цьому. Усі компанії NOVA реалізують спільну стратегію і керуються одними цінностями: Fast — Easy — Safe — Human — Tech —Growth, — прокоментував співвласник групи NOVA Вячеслав Климов.

Група компаній NOVA складається з:

  • “Нова пошта” в Україні — доставляє документи, посилки, великі вантажі, а також надає послуги фрахтових перевезень і фулфілменту. Має 11 400 відділень та 15 500 поштоматів по всій Україні.
  • Nova Post Europe — компанія, яка надає повний спектр логістичних послуг як для приватних осіб, так і для бізнес-клієнтів. Вона забезпечує доставку документів, посилок і вантажів по Європі, а також між ЄС та Україною. Компанія вже відкрила свої представництва в 11 країнах: Молдова, Польща, Литва, Чехія, Румунія, Німеччина, Словаччина, Естонія, Латвія, Угорщина та Італія.
  • NovaPay — небанківська фінансова установа, яка розвиває власну міжнародну платіжну систему та надає фінансові послуги приватним клієнтам та бізнесу. NovaPay обслуговує 2,6 млн транзакцій на добу.
  • Nova Global — компанія, основний фокус якої зосереджений на глобальному ринку електронної комерції та співпраці з міжнародними маркетплейсами. Будь-які інтернет-магазини у країнах Північної та Південної Америки, в країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону, а також Великої Британії стають доступними для українського споживача з доставкою товарів поштою.
  • Supernova Airlines доставляє посилки по всьому світу. Компанія вже здійснила десятки рейсів між країнами Європи, а невдовзі почне трансконтинентальні польоти вантажними літаками.
  • ІТ-компанія Nova Digital — це виробник вебдодатків та програмного забезпечення для архітектур будь-якої складності та навантаження.

Також читайте: Більше половини українців підтримують трансляцію засідань Ради під час воєнного стану.

Читай “18000” у вайбері. Лише головні новини про Черкаси та область

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *