Новий корпус кардіоцентру та ремонт обласної лікарні: Скічко анонсує “переворот” у медгалузі

Серед пріоритетів ОДА в галузі медицини на найближчий рік – зосередження на комунальних закладах області. Зокрема, має розпочатися будівництво нового корпусу кардіоцентру та капітальний ремонт обласної лікарні.

Про це під час брифінгу розповів голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

За його словами, найближчого року планується зробити значний “переворот” у медичній галузі області. Зокрема, він передбачає капітальний ремонт Черкаської обласної лікарні, будівництво нового корпусу кардіоцентру, виділення коштів на трансплантацію серця та закупівлю необхідного обладнання для онкодиспансеру.

– Ми хочемо відремонтувати три корпуси обласної лікарні та розробити декілька проєктно-кошторисних документацій: із реконструкції реанімаційного відділення та хотілось би зробити семиповерхівку. По кардіоцентру – це нове приймальне відділення й будівництво нового корпусу, що передбачатиме собою надсучасну будівлю. Вона задовільнить не тільки потреби області, а й дозволить приймати пацієнтів зі всієї України, – розповів Скічко. – Також були виділені кошти, яких не вистачало на трансплантацію серця.

Крім цього, гостро стоїть питання купівлі лінійного прискорювача для онкодиспансеру.

– Робимо все, аби це питання було вирішене, але без обласної ради ми зробити це не можемо. На минулій сесії це питання не було проголосовано. Уже завтра планується засідання, де воно буде обговорюватися, – зазначив Скічко. – Те обладнання, яке ми використовуємо сьогодні, є застарілим і не використовується в інших країнах.

Дивіться брифінг Олександра Скічка НАЖИВО:

Як писав “18000”, на Черкащині може з’явитися санавіація.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.