Новий очільник області визначився із майбутніми заступниками (ФОТО, ВІДЕО)

На сьогодні кандидатури 4 заступників голови Черкаської ОДА подані на затвердження до Кабінету міністрів.

Як розповів в інтерв’ю «18000» очільник області Ігор Шевченко, йдеться про Бориса Лебедцова, Ярослава Фатенка, Ігоря Очередного та Віктора Карпенка.

Борис Лебедцов відомий як екс-виконуючий обов’язки директора комунального готельного комплексу «Дніпро». Свого часу він фігурував у скандалі щодо можливої приватизації Дачі Андрєєва та подальшої забудови Соснівки.

Також Лебедцов був депутатом Черкаської міської ради від «Фронту змін», а в 2013-му разом із складом всієї фракції перейшов до «Партії регіонів».

Власником незаконного "нічного" МАФу виявився екс-регіонал (ФОТО, ВІДЕО)

Лебедцов (в центрі) під час скандалу із встановленням кіоску в центру міста (фото – ВІККА)

Ярослав Фатенко – нині начальник юридичного управління апарату Черкаської ОДА. У минулому – начальник державної виконавчої служби Черкаської області. Фатенко уже позує на фото поруч із Шевченком та новообраними нардепами від “Слуги народу”.

Світлина від Слуга Народу-Андрій Стріхарський-округ196.

Ігор Очередний – місцевий підприємець, власник ТОВ «Сяйво-Плюс», яке свого часу належало Марині Ткаченко – дружині екс-голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

Світлина від Игоря Очередного.

Ігор Очередний (фото із “Фейсбуку”)

Віктор Карпенко. За словами Шевченка, це «фаховий юрист», якого він давно знає.

Варто розуміти: раптом десь буде втілюватися якась схема, з ними «цяцькаться» ніхто не буде. Це не чиїсь протекції, тому відразу «до побачення». За кожного зможете з мене спитати. Мені їх ніхто не радив, це лише моє бачення, – наголосив Шевченко.

Водночас він додав, що сподівається: нові заступники будуть призначені протягом 2-3 тижнів. Також не виключив варіант, що заступників буде загалом 5.

Детально про потенційних заступників та ще багато всього цікавого та ексклюзивного читайте в нашому інтерв’ю “З моїм приходом настрій і плани в місцевих еліт зіпсувалися”, – новий глава області Ігор Шевченко .

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.