Новообраний депутат оперативно став заступником Карася

Фото зі фейсбук-сторінки Романа Моторного

Новообраний депутат Черкаської міської ради Роман Моторний призначений заступником директора комунального підприємства “Черкаситеплокомуненерго”. 

Про це виданню “18000” стало відомо з власних джерел.

Моторний обраний до міської ради за списками партії “За майбутнє”, яку очолює міський голова Анатолій Бондаренко. Очільник комунального підприємства Павло Карась також балотувався до місцевої ради від цієї політсили, проте за результатами волевиявлення у жовтні минулого року мандат не здобув.

Сам же Моторний раніше працював директором ліквідованого комунального підприємства “Соснівська СУБ”. Наступної сесії міської ради депутати спробують відновити роботу підприємства, однак хто очолюватиме його у разі цього – невідомо.

Моторний на посаді відповідатиме за роботу з клієнтами та якість надання послуг. Зі слів очільника підприємства Павла Карася, який підтвердив призначення нового заступника, Моторний має необхідний досвід, зокрема, завдяки роботі у Соснівській СУБ. Працює на підприємстві він починаючи з нового року.

Раніше міський голова Анатолій Бондаренко заявив, що буде переглядати контракти директорів підприємств, що надають послуги мешканцям міста, зокрема, “Черкаситеплокомуненерго”. Причина – нібито завищені заробітні плати керівників цих підприємств.

коментарі

2 Коментарі

  1. Своих пропихают не много хаступников?

    1. Мер просуваэ свого родича. Питання: а як би вчинили ви, якби влада була у ваших руках? Наприклад, я б працевлаштувала б усіх своїх родичів.))) А якщо серйозно, то я від мера нічого позитивного ДЛЯ НАРОДА не очікую. А якщо не очікуєш, то і розчаровуватися немає в чому….

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.