Обласні дорожники витратили на зимове утримання доріг 37,8 мільйона гривень

За період з грудня по лютий Служба автомобільних доріг у Черкаській області заплатила за послуги щодо зимового утриманню доріг 37,83 мільйона гривень.

Про це йдеться у відповіді САД на інформаційний запит видання 18000.

Зазначимо, що зимове утримання входить до числа послуг із експлуатаційного утримання доріг державного значення на Черкащині.

Згідно із інформацією порталу Dozorro, в грудні минулого року САД уклала 4 угоди на експлуатаційне утримання доріг. Загальна протяжність доріг – 1760 кілометрів, а сумарна вартість тендерів – 1,2 мільярда гривень. Фінансування здійснюється коштом державного бюджету.

Тендери виграли такі підрядні організації:

Згідно з договорами, зимове утримання включає в себе оброблення шляхів протиожеледними матеріалами, посипання вручну, розкидання снігових валів, очищення доріг тракторами, автогрейдером та шнекоротерами, сколювання льоду та періодичний огляд доріг.

Окрім, власне, зимового утримання, договорами передбачені засипання промоїн, ліквідація вибоїн асфальтобетонного покриття, встановлення і фарбування дорожніх знаків, нанесення розмітки, скошування трави, обрізування дерев тощо до кінця 2020 року. ШРБУ-48 також отримав право здійснювати ваговий контроль за допомогою пересувного комплексу.

ТОВ “ШРБУ-48” є одним із фаворитів черкаських дорожників і за останній час уже отримали від них 26 підрядів загальною вартістю понад 2 млрд гривень. Підприємство фактично належить скандально відомому бізнесмену Бахтіяру Сапаєву. 

Товариство «Ростдорстрой» неофіційно входить до орбіти міського голови Одеси Геннадія Труханова і є одним з найбільших дорожніх підрядників в Україні. У Черкаській області фірма уклала із Службою автомобільних доріг угод на майже 1 мільярд гривень.

“ДС Пром Груп” зареєстроване у Києві і належить Дмитру Мусієнку. До 2018 року товариство належало інвестиційному фонду “Ю.Ді.Джи”, власником якого була Ольга Борт – дружина екс-нардепа від Партії регіонів Віталія Борта. Це перша перемога цього підприємства на великому тендері в Черкасах.

«Канів-Граніт» зареєстроване в Каневі та належить Абову та Арегназану Авеянам. За останні три роки замовники уклали із підприємством договорів на понад 120 мільйонів гривень. При цьому на 85 мільйонів торік. Зокрема, 10 угод протягом квітня-липня 2019-го з «Канів-Гранітом» підписала черкаська САД. В основному це дрібний поточний ремонт.

Нагадаємо, Служба місцевих доріг у Черкаській області витратила на зимове прибирання 6,82 мільйона гривень.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.