Обвинувачений у розкраданні бюджетних коштів претендує на землю у Соснівці

На сайті Черкаської міської ради з’явився проєкт рішення про передачу у власність земельної ділянки по вулиці Мечнікова, 5 громадянину Костянтину Слабенку. Ділянка перебуває в районі Соснівки та нині є вільною.

Костянтин Слабенко є засновником низки підприємств, що здійснюють ремонтні роботи коштом місцевого бюджету, зокрема, закладів освіти. Через свою діяльність Слабенко є фігурантом низки кримінальних проваджень. Йому офіційно вручено підозру за можливе розкрадання бюджетних коштів. 

На попередніх місцевих виборах Костянтин Слабенко балотувався до Черкаської міської ради за списком партії “Батьківщина”, втім не отримав належної кількості голосів, щоб потрапити в міську раду.  

Його ексдружина Леся Ільченко нещодавно придбала земельну ділянку, виділену безкоштовно ще одному колишньому “батьківщинівцю”, а нині члену партії “За майбутнє” та чиновнику міської ради Геннадію Шевченку.

Раніше ми вже писали про те, що земельні ділянки у цьому ж районі безкоштовно отримували наближені особи до ще одного “батьківщинівця” – секретаря міської ради Юрія Тренкіна. Йдеться про його водія та директорів родинних фірм Тренкіна. 

Хочеш читати ще більше цікавих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram

Реклама

коментарі

1 Коментар

  1. Я зовсім не дивуюся! Всі із оточення “короля” отримали ділянки у Соснівці. Безкоштовно. А потім продали. Своїм (і не своїм теж). От якби я захотіла от таку ділянку, мені б дали?)))) Розумію: питання риторичне та недолуге.)))) А ХТО “керує” питанням, кому давати, а кому – ні? От і відповідь. Водієві Тренкіна або “розкрадачу бюджетних грошей” земля потрібніша.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.