«Очима покинутих»: черкащан запрошують на виставку щодо протидії насильству (ФОТО)

У Черкаській міськраді триває фотовиставка щодо попередження, а також протидії насильству.

Моделями фоторобіт стали жінки, які безпосередньо проживають у Черкаському жіночому кризовому центрі. Представлені світлини є роботами черкаського фотографа Олексія Бадера. Захід відбувається в межах міжнародної акції «16 днів активізму проти насилля».

– На виставці представлені чорно-білі фотографії вісьмох жінок та їхніх дітей, які не мають яскравих ознак насилля. Це зроблено спеціально, аби показати, що є люди, які страждають не тільки від фізичного, а й від психологічного, економічного насилля. Тобто не все ми можемо побачити за зовнішніми ознаками, – зазначила під час відкриття виставки виконавча директорка БО «100 % життя» Марина Стадник.

Одна із моделей виставки Ірина розповіла, що до центру їй порадила звернутися подруга, оскільки бачила, в якому психологічному стані перебувала жінка.

– Подруга, коли приходила до мене і бачила, де я живу, з ким, у якому настрої перебуваю, радила піти з дому. Чоловік залежний від гральних автоматів, тому я постійно переживала за нього, за те, як житимемо далі. Наші постійні сварки негативно впливали на моє здоров’я, психологічний стан, іноді зривалася на дитину. Тому і звернулася до центру. Найважливіше, що в перший час мене підтримали, надали допомогу, – розповідає Ірина та додає, що взяла участь у виставці, аби інші черкащанки, які зазнають насилля в сім’ї, не боялися про це говорити та зверталися по допомогу.

Виставка триватиме до 10 грудня. Вхід вільний.

Дар’я Роженкова для «18000»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.