ОДА хоче взяти “нічийну” дорогу на свій баланс

Після зустрічі із мотоциклістами, яка відбулася сьогодні, в облдержадміністрації почали розглядати механізми передачі ділянки траси Н-16 Черкаси-Сміла, що нині має статус нічийної, на баланс області. 

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Як писав “18000“, сьогодні вдень кілька десятків мотолюбителів мітингували біля будівлі Черкаської облдержадміністрації. Вони вимагали ремонту автошляху, на якому загинув байкер із Одеси.

До байкерів вийшов заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв, який зазначив, що ще з часів Радянського Союзу дорога належала місту, але потім хтось із мерів перестав її ремонтувати. Також він запевнив, що протягом двох днів статус дороги буде визначено, а сам автошлях – відремонтовано.

Подальшу долю дороги обговорили в ОДА під час засідання з профільними структурами. Так, її хочуть перевести на баланс області. 

– У нас є обмаль часу на те, щоб розробити механізм передачі на баланс ОДА цієї частини дороги, – наголосив Омаргалієв. – Ми неодноразово упродовж двох років зверталися до міста з пропозицією, аби само воно стало балансоутримувачем цієї ділянки дороги. Маємо відповідні протоколи цих засідань. Втім допоки жодної відповіді не отримали. У пріоритеті – аби саме ОДА стала балансоутримувачем. Адже не маємо стояти осторонь цієї проблеми. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.