Одним із підозрюваних у вбивстві дитини в Києві виявився черкащанин

Підозрюваним у вбивстві малолітнього сина депутата В’ячеслава Соболєва виявився 20-річний черкащанин Андрій Лаврега. 

Про це пишуть “Факти“.

Одним із затриманих за підозрою у вбивстві 3-річної дитини і замаху на депутата Київоблради В’ячеслава Соболєва виявився Андрій Лаврега. Як з’ясувалося, підозрюваний 1999 року народження народився в Черкасах. Із 17 років хлопець воював на Сході.

Андрій Лаврега
Фото: Факти

За словами колишнього командира 8-ї окремої роти ДУК Правий сектор, комбата Української добровольчої армії (УДА) Андрія Гергерта, Андрій Лаврега був бійцем батальйону до 1 червня 2019 року.

– Лаврега – якщо це той, про кого я думаю, – один з найсміливіших бійців був. Воював протягом трьох років. Це просто страшно довгий термін. Він був снайпером. Дуже сміливий і добрий хлопець, – розповідає Гергерт.

Він не виключає, що хлопець після повернення міг зв’язатися з криміналітетом.

Нагадаємо, 1 грудня в Києві на перехресті вулиць Льва Толстого і Тарасівської розпочалася стрілянина, що завершилася вбивством 3-річного сина В’ячеслава Соболєва.

Стріляли з будинку. На місці були знайдені докази, зокрема коробка, яку використовують, щоб не втратити гільзу та сам пістолет – карабін калібру 7,62.

Основними версіями вбивства є фінансово-економічна діяльність В’ячеслава Соболєва, минула професійна діяльність, сімейно-побутові проблеми.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *