Офіцерське звання за 40 днів: для мобілізованих медиків запровадили нову систему навчання

Медики з військовим

Для мобілізованих медиків запровадили новий формат навчання і можливість отримання офіцерського звання за 40 днів.

Про це повідомили на сайті Міноборони.

Новий формат перепідготовки медиків, які служать в ЗСУ, передбачає можливість навчання за змішаною формою: теоретична частина онлайн і 18 днів практичної частини офлайн в академії.

“Після завершення освітнього процесу мобілізовані медичні працівники не лише отримають офіцерське звання, а й можливість повернутися у підрозділ, щоб працювати на більш відповідній для себе посаді”, – розповіла заступниця міністра оборони Наталія Калмикова.

За її словами, нова і більш гнучка форма навчання запроваджена для медпрацівників, які не закінчували військову кафедру і не мають офіцерського звання, але служать в армії на різних непрофільних позиціях.

Навчання для мобілізованих медиків

Інфографіка Міноборони

Водночас цивільні лікарі, які придатні до військової служби, але не мають військової освіти, можуть звернутися на військові кафедри медичних вищих навчальних закладів. За чотири місяці навчання вони можуть здобути офіцерське звання для подальшого проходження служби в ЗСУ на профільних для себе посадах.

Очні курси наразі пройшли 118 мобілізованих медиків. Заявки для запису на курси для мобілізованих медиків приймають на електронну адресу doz@mod.gov.ua

Як писав “18000“, в Україні планують збільшити кількість прикордонників на 15 тисяч.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *