Оголосили 100-мільйонний тендер на завершення ремонту театру. У ОДА кажуть, зроблять дешевше

Черкаська ОДА оголосила тендер на проведення другої черги реконструкції драматичного театру. Очікувана вартість робіт – 106,4 мільйона гривень. У адміністрації запевняють, що вартість робіт буде меншою і відповідатиме сумі, що передбачена ДФРР.

Замовником робіт виступає департамент будівництва облдержадміністрації.

Згідно з інформацією із порталу Dozorro, роботи мають бути завершені до кінця 2021 року. Технічне завдання передбачає облаштування сцени: пожежна сигналізація, системи освітлення, звукофіксації та механообладнання, також будуть облаштовані двері, сходи на сцену, підвісні стелі, освітлення, закуплені меблі, озеленена прилегла територія тощо.

– Буде коригування проекту під те фінансування, яке є. ДФРР затвердив на театр 55 мільйонів на два роки. Ми оголосили тендер на підставі документації, яка була, але вартість буде зменшена за рахунок економії: зокрема, зменшення кількості обладнання. За ці гроші ми зробимо все необхідне і достатньо для запуску театру, – пояснив профільний заступник голови Черкаської ОДА Дмитро Ляшов.

Нагадаємо, 6 травня, комісія Державного фонду регіонального розвитку підтримала черкаські проекти будівництва на загальну суму 111 мільйонів гривень, в тому числі і 55 мільйонів на драматичний театр.

Зазначимо, що на сьогодні вартість відновлення драматичного театру після пожежі уже перевалила за 100 мільйонів гривень. Ремонт триває фактично із 2015 року, а строки відкриття театру постійно переносилися. Усі кошти спрямовані одному підряднику – ПМ “Арсенал”.

У листопаді 2017 року був оголошений тендер на першу чергу робіт. Його розіграли “ПМ-Арсенал” та А.І.Д.А. Угода була укладена із першим на 50,37 мільйона гривень. Проект передбачав проведення загальнобудівельних робіт насамперед всередині об’єкту, ремонт покрівлі тощо.

У листопаді 2018-го адміністрація оголосила ще один тендер на реконструкцію. Цього разу із “ПМ-Арсенал” конкурував “СК РЕСТАЛ”. Угода знову була підписана з “Арсеналом”, цього разу на 47,28 мільйонів гривень. За договором підрядник мав виконати залишкові роботи: реконструкція каналізації, вентиляції, протипожежної системи, освітлення тощо.

Окрім двох великих тендерів ОДА також укладала дві угоди із “ПМ-Арсенал” через переговорну процедуру: у грудні 2015-го та грудні 2016-го років. Їхня загальна вартість – 22 мільйони гривень. При цьому підряднику вдалося освоїти лише частину з цих коштів.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.