Віктор Євпак

Олег Петренко: «Йду змінювати Черкащину! Розвивати Черкаси!»

Всеукраїнське об’єднання «Черкащани» під час Віче Змін офіційно представили свою команду.

Серед СВОЇХ – бізнесмени, керівники, інженери, освітяни, медики – усі ті, хто щодня робить і продовжує робити все задля розвитку Черкащини.

Майбутнім кандидатом до обласної ради від команди СВОЇХ є відомий громадський діяч, волонтер, ексбоєць «Азову», депутат Верховної Ради 8-го скликання та член команди «ЧЕРКАЩАНИ» Олег Петренко.

– У великій политиці я з 14 року, але класичним політиком так і не став. Швидше – завжди був небайдужою людиною з активною життєвою позицією. Коли більшість моїх земляків хотіла змін – був на Майдані, коли почалась війна – пішов добровольцем у легендарний батальйон «Азов». Далі – вибори і робота у Верховній раді, яку я теж не сприймав як рутину, або як частину політичної кар’єри. Бути народним обранцем — скоріш місія, яку треба гідно нести. І це неможливо, коли поруч з тобою немає однодумців – щирих і справжніх, – зазначає Олег Петренко.

Команда ставить перед собою непрості завдання:

Змінити інвестиційний клімат в області. Щоб кожен, хто хоче вкладати кошти у розвиток міста, власної справи, створювати робочі місця – мав гарантії і відчуття безпеки. Зробити так, щоб Черкаський регіон приваблював інвесторів і вони хотіли вкладатися у розвиток міста та області.

Відновити та розвивати транспортну систему Черкащини. Нам потрібно ставити на ноги аеропорт, налагодити ефективне залізничне та автомобільне сполучення з усіма областями.

– У кожному проєкті найцінніше – люди. Важливо, хто разом з тобою творить зміни. Я йду в Черкаську обласну раду з командою «Черкащан». Наша команда – люди успіху, дії та результату. Сильна команда професіоналів, яка по-справжньому працюватиме, – наголосив депутат Верховної Ради 8-го скликання та член команди «ЧЕРКАЩАНИ» Олег Петренко.

На «Віче» команда «Черкащан» презентувала проєкт «Карта змін Черкас», яка стане інструментом для контролю за діями влади. Кожен житель може долучитися до процесу змін і вже зараз можна внести свох пропозиції на сайті che.org.ua.

*Іміджева інформація

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.