Фото: KP.ua

Співак Олег Винник став п’ятим детективом шоу “Маска” на телеканалі “Україна”.

Про це стало відомо в новинному випуску ТРК “Україна” в суботу, 23 січня.

Шоу “Маска” стартувало 16 січня на телеканалі “Україна”. Проєкт складатиметься з 12 епізодів, учасниками шоу стануть українські актори, музиканти, коміки, спортсмени, політики, ведучі та співаки. Вони виходитимуть на сцену в певному образі, а глядачі та зіркова команда мають відгадати, хто під маскою.

Співак Олег Винник родом із Черкащини став учасником шоу “Маска”, однак потім з’ясувалося, що він не лише бере участь, як запрошена зірка, а й стане надалі п’ятим детективом.

Винник виконав пісню “Тримай” Христини Соловій. Чоловік приміряв на себе образ буйвола, одягнувши костюм, який мав великі роги та яскравий срібний жакет.

Додамо, окрім Олега Винника зірковими детективами шоу стали співачки Настя Каменських та Оля Полякова, продюсер Андрій Данилко й співак Dzidzio.

Як пише Детектор Медіа, директор Департаменту розважальних програм каналу “Україна” Анатолій Сябро розповів, що над українською адаптацією “The Masked Singer” близько півроку працюють понад 200 осіб. Вони створили 22 костюми-маски, серед яких 16 постійних образів учасників і шість гостьових, які лише одного разу виступлять на сцені шоу. Також підготували близько 100 оригінальних аранжувань хітів.

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.