Фото : фейсбук-сторінка Олега Винника

У Олега Винника та Олени Шоптенко складніша форма коронавірусу, ніж була в інших захворілих учасників проекту “Танці із зірками” – Ольги Фреймут та Дар’ї Петрожицької. У зв’язку з цим вони не змогли не лише виступити на паркеті танцювального шоу, а й записати відео танцю дистанційно. 

Оскільки Винник та Шоптенко не виконували номер другий тиждень поспіль, їх дискваліфікували.

– Я дуже радий Вас бачити, хоча б таким чином. Лікарі мені досі не дозволяють, і по закону я не маю права ще виходити на роботу. Тільки, якщо я одужаю, наступного четверга маю право покинути самоізоляцію, – зазначив Олег Винник. –  Щодо мого стану – мені набагато вже краще, але танцювати, звичайно, сьогодні я не зміг би, бо потрібні були репетиції, тренуватися, а це поки що рано. І я знаю, що моя партнерка, Оленка, почуває себе ще гірше.

Також співак подякував учасникам, суддям, шанувальникам та творцям шоу за новий досвід та підтримку. Крім того, голоси, які надходили на підтримку пари впродовж тижня, Олег Винник віддав учасниці шоу, телеведучій Ользі Фреймут.

Водночас наприкінці випуску Ольга Фреймут звернулася до тих, хто слідкує за правилами й дотриманням формату шоу, аби вони лишили Винника.

– Коронавірус – це дуже страшно. Ми всі страждаємо від нього, він може прийти і у вашу хату. Давайте не підкорятися йому. Дайте нам надію, будь ласка, – звернулася Фреймут.

По темі

  • Олег Винник знову затанцював на паркеті "Танців із зірками" (ВІДЕО)

    Відомий співак родом із Черкащини Олег Винник повернувся до шоу “Танці із зірками”. Цього разу в ролі запрошеного ведучого балкону та підтримки пари Санти Дімопулос й Макса Леонова, із якими він виконав один танець.  Під час тринадцятого еф…
  • Концерт Винника у Черкасах знову перенесли. Тепер на травень

    Черкащанин Олег Винник переніс свій виступ у Черкасах, який мав відбутися сьогодні.  Інформацію про це розміщено на офіційному сайті співака. Зазначено, що 30 травня 2021 року Винник завітає в Черкаси в межах туру “Безумная любов” і втілить…
  • Винник відмовився повертатися в "Танці із зірками" (ВІДЕО)

    Черкащанин Олег Винник відмовився повертатися на паркет танцювального шоу “Танці з зірками”.  Про це співак розповів під час учорашнього ефіру “Танці з зірками”. На сьомому ефірі “Танців з зірками” продюсери шоу дозв…
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.