Фото : фейсбук-сторінка Олега Винника

У Олега Винника та Олени Шоптенко складніша форма коронавірусу, ніж була в інших захворілих учасників проекту “Танці із зірками” – Ольги Фреймут та Дар’ї Петрожицької. У зв’язку з цим вони не змогли не лише виступити на паркеті танцювального шоу, а й записати відео танцю дистанційно. 

Оскільки Винник та Шоптенко не виконували номер другий тиждень поспіль, їх дискваліфікували.

– Я дуже радий Вас бачити, хоча б таким чином. Лікарі мені досі не дозволяють, і по закону я не маю права ще виходити на роботу. Тільки, якщо я одужаю, наступного четверга маю право покинути самоізоляцію, – зазначив Олег Винник. –  Щодо мого стану – мені набагато вже краще, але танцювати, звичайно, сьогодні я не зміг би, бо потрібні були репетиції, тренуватися, а це поки що рано. І я знаю, що моя партнерка, Оленка, почуває себе ще гірше.

Також співак подякував учасникам, суддям, шанувальникам та творцям шоу за новий досвід та підтримку. Крім того, голоси, які надходили на підтримку пари впродовж тижня, Олег Винник віддав учасниці шоу, телеведучій Ользі Фреймут.

Водночас наприкінці випуску Ольга Фреймут звернулася до тих, хто слідкує за правилами й дотриманням формату шоу, аби вони лишили Винника.

– Коронавірус – це дуже страшно. Ми всі страждаємо від нього, він може прийти і у вашу хату. Давайте не підкорятися йому. Дайте нам надію, будь ласка, – звернулася Фреймут.

По темі

  • Винник відмовився повертатися в "Танці із зірками" (ВІДЕО)

    Черкащанин Олег Винник відмовився повертатися на паркет танцювального шоу “Танці з зірками”.  Про це співак розповів під час учорашнього ефіру “Танці з зірками”. На сьомому ефірі “Танців з зірками” продюсери шоу дозв…
  • У Черкасах перенесли концерт Олега Винника

    Співак Олег Винник переніс свій виступ у Черкасах, який мав відбутися сьогодні.  Про це вказано на офіційному сайті виконавця. Через те, що в черкащанина Олега Винника виявили коронавірус, концерт в Черкасах попередньо перенесений на 8 листопада 2020 р…
  • Через COVID-19 черкащанин Винник пропустив ефір "Танців із зірками" (ВІДЕО)

    У п’ятому ефірі танцювального шоу “Танці з зірками” не вийшов на паркет черкащанин Олег Винник і його партнерка Олена Шоптенко. У зіркової пари виявили COVID-19. Свій діагноз пара підтвердила у відеозверненні під час прямого ефіру на …
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.