Віктор Євпак

Олександр Литвин розповів, як “Слуги народу” ошукали українців

Голова політичної партії “Ошукані українці” Олександр Литвин

Організація роботи та партійне будівництво “Слуги народу” здійснювалося із порушенням законів. Саме тому ГО “Ошукані українці” оскаржує рішення всіх з’їздів партії.

Про це у ході пресконференції 15 вересня розповів голова політичної партії “Ошукані українці” Олександр Литвин.

За його словами, коли вони з однодумцями зрозуміли, що діяльність Президента та Верховної Ради направлена не на те, щоб покращити життя українців та виконати обіцянки, а на задоволення власних інтересів, то вирішили дати належну юридичну оцінку процесу, що відбувався. Це стало головним фактором заснування ГО “Ошукані українці” та боротьби за справедливість. 

– “Слуга народу” свою партійну розбудову почала в травні перед місцевими виборами, коли були офіційно представлені керівники обласних осередків. Ми в судах хочемо довести, що на період, коли “Слуга народу” делегувала кандидатом у Президенти Володимира Зеленського, обрала головою партії Дмитра Разумкова й на липневому з’їзді затверджувала список кандидатів у народні депутати, вона свою діяльність здійснювала із порушенням закону, – пояснив Олександр Литвин. – Наприклад, у Черкасах по вулиці Пастерівській рахувався осередок партії “Слуга народу”, у якому зазначалися люди, що, напевно, й не були в Черкасах. Вони точно не займалися партійною розбудовою. 

Олександр Литвин зазначив, що якби “Слуга народу” звернулася до людей із питанням, кого вони хочуть бачити у Верховній Раді, зараз Україна мала б зовсім іншу Раду та державу.

– Партія “Слуга народу” до травня – це кілька десятків людей, наближених до Володимира Зеленського та до “95-го кварталу”, які просто взяли на себе повноваження й за невідомими мені принципами сформували Верховну Раду, – зазначив Литвин. – Ошукали людей й таким чином отримали всю повноту влади. 

Саме через це ГО “Ошукані українці” подала до суду позови про заборону діяльності “Слуги народу”, оскарження рішення з’їздів партії, а також оскарження бездіяльності всіх обласних осередків в Україні. 

– Зараз ми перебуваємо в процесі відкритих судових проваджень, апеляційних розглядів. ДБР зареєструвало нашу заяву про злочин керівництва партії “Слуга народу”, але чомусь тільки за однією статтею й ми це оскаржуємо. Цей юридичний шлях є непростий, але коли справа доходить до касаційної палати, тоді в ній по-справжньому починають розбиратися, – поділився Олександр Литвин. – Єдине, чого я хочу добитися, це аби керівництво “Слуги народу” принесло до суду ті юридичні документи, на підставі яких партія делегувала Зеленського в Президенти та делегувала тих людей, які сьогодні стали депутатами. 

ЧИТАЙТЕ: За заявою черкаських активістів ДБР відкрило провадження щодо екс-керівництва “Слуги народу”

*Політична реклама

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.