Олександр Завітневич: «Територіальна оборона необхідна для захисту країни»

Нині в Україні відбувається активне розгортання сил територіальної оборони. Головнокомандувач Збройних Сил України поставив завдання: кількість членів територіальної оборони має сягати 2-ох мільйонів громадян.

За словами народного депутата від «Слуги Народу» та голови Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Олександра Завітневича, на сьогодні укомплектованість становить 60% від загальної чисельності мирного часу. До кінця березня планується укомплектувати підрозділи ТрО на 90%, а також набрати до 70% резервістів.

– Територіальна оборона дає можливість українцям максимально зручно, без відриву від основного місця роботи, без тривалого відриву на навчання та навчальні збори, здобути необхідні бойові навички, щоб у разі потреби взяти зброю в руки й захищати свою країну, – розповів  Олександр Завітневич.

Він закликає українців долучатися до тероборони, аби сформувати потужний резерв сил територіальної оборони.

Вступити до лав тероборони можуть не лише люди з військовим стажем, а й цивільні – пояснив Олександр Завітневич.

Щоб стати резервістом територіальної оборони, необхідно:

  • звернутися до місцевого військкомату,
  • пройти співбесіду з командиром батальйону та написати заяву,
  • пройти військово-лікарську комісію за направленням територіального центру комплектування та соціальної підтримки,
  • зібрати необхідні документи,
  • укласти контракт.

Важливо: доброволець під час перебування в резерві продовжує працювати за місцем своєї роботи. Можливе залучення до проведення навчань, тренувань.

– Найкращий спосіб убезпечити Україну від подальшої військової ескалації з боку Російської Федерації – створити умови, за яких агресор зазнає незворотних втрат. Ніхто не може залишатися осторонь, коли мова йде про безпеку своєї домівки, села, міста та країни загалом. Захистимо свій дім! Захистимо Україну! – закликав голова Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич.

Адреси та контакти районних і міських військових комісаріатів Черкаської області

*Політична реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *