Організатори повідомили, коли в Черкасах відбудеться SUP Фест

Черкаський SUP Фест-2021 для аматорів і професіоналів веслування відбудеться 12 червня. Традиційно його проведуть на місцевому пляжі “Живчик”.

Про це повідомляють організатори заходу, активісти команди Dnipro SUP Team.

За словами організаторів, фестиваль розпочинає літній відпочинок. Він знайомить черкащан із SUP-культурою і ламає шаблони культурно-спортивного відпочинку на пляжі.

– Хочемо ще раз показати всім, і гостям міста, і його жителям, що SUP Фест – це фестиваль для кожного, хто любить гнатися наввипередки з вітром на SUP-борді, кому важливо разом із нами створювати власні незабутні емоції і розвиватися, – говорить співзасновник команди Dnipro SUP Team та організатор Черкаського SUP Фесту Любомир Коломієць.

Метою фестивалю є об’єднати прихильників здорового способу життя та активного відпочинку, долучити до SUP-культури й відкрити туристичні можливості Черкащини.

За словами організаторів, цьогорічна програма заходу матиме спортивну й культурну складові. До участі запрошуються як професіонали, так і аматори, як команди, так і охочі позмагатися сам на сам.

У програмі є розваги для дітей. Для них організують окреме дитяче містечко з іграми. Водночас для всіх відвідувачів діятимуть спортивна та релакс зони, готують музичну програму і багато сюрпризів.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

  коментарі

  1 Коментар

  1. Класний фест, який вже став родзинкою міста. Чекаємо!!!

  Залиште свій коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини