Організатори розповіли про формат цьогорічного IT Career Day

Уже скоро, 22 травня, у Черкасах відбудеться одна з головних подій міста у сфері ІТ – IT Career Day. Протягом дня охочі зможуть познайомитись із місцевою ІТ-спільнотою, а також стати учасниками міні-конференції, на якій виступатимуть представники ІТ-компаній Черкас.

Організаторка заходу, голова ГО Cherkasy IT Cluster Анастасія Негода розповіла про формат цьогорічного заходу. До слова, він у місті відбуватиметься цьогоріч уже вчетверте.

Як і минулі роки, захід проходитиме у форматі міні-конференції. Локація буде розподілена на 2 зони:

– Експо-зона. Цьогоріч її розташують на першому поверсі філармонії. На ній можна буде знайти стенди компаній, поспілкуватись із представниками компаній, розпитати їх про вакансії, специфіку роботи, а також взяти участь у заходах, які вони проводитимуть. Зона працюватиме з 16:00 до 19:30.

– Зона для сесій. Вона буде розташована на другому поверсі філармонії (ліве крило). Формат усієї зони розподіляється на 3 сесії: мотивація, освіта та стратегія. Кожна сесія включатиме 2-3 виступи експертів по 15 хвилин. Опісля – ще 15 хвилин спілкування зі спікером відбуватиметься у форматі питання-відповідь. Зона також розпочне свою роботу о 16:30.

Під час сесії “Мотивація” учасники зможуть дізнатися, чому в ІТ-сфері так важливо постійно розвиватися і вдосконалювати свої навички, спікери поділяться власними успішними кейсами. На сесії “Освіта” говоритимуть про навчання, а також неформальні курси, які можуть бути корисними для ІТ-спеціалістів початкового рівня. Остання сесія – “Стратегія”. Тут ітиметься про те, чому важливо планувати свою роботу заздалегідь і діяти обдумано, а не “пливти за течією”.

Вхід на захід – вільний. Організатори просять учасників заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/WqDPVhpVAkLgHsWF6.

IT Career Day стане цікавою подією для всіх, хто хотів би побудувати кар’єру в ІТ: від школярів – до вже дорослих людей, які хочуть перекваліфікуватись і стати частиною ІТ-спільноти міста.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *