«Освітяни» докинуть ще грошей на дитсадок підприємцю, з яким судяться через спортзал в 5-ій школі

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради перерахує ще 300 тисяч гривень на ремонт дитячого садочка підприємству «БТК-ЛАД Плюс». Це фірма має спільного засновника та є майже повною тезкою скандального «БТК-ЛАД», з яким «освітяни» судяться через ремонт спортзалу в школі №5, який підрядник не виконав. 

21 травня на «Дозорро» опубліковано звіт про укладений договір з товариством «БТК-ЛАД Плюс». Згідно з ним, фірма отримає ще 317,77 тисяч гривень на капітальний ремонт будівлі дитячого садочку №34. Таким чином відбуваєтсья коригування основного договору.

Основний договір укладено в липні минулого року без тендеру. Звіт підписаний заступником директора департаменту Богданом Бєловим. Перелік робіт та кошторис – відсутні. Вартість договору – 574 тисячі гривень. До кінця 2018-го вся сума була сплачена департаментом замовником на рахунок підрядника.

Засновником «БТК-ЛАД Плюс» є підприємець Дмитро Хоменко. Він же є також засновником більш відомого підприємства-підрядника, в назві його різниця одне слово – ПП «БТК-ЛАД».

«БТК-ЛАД» – відомий в місті підрядник, що, зокрема, виконував ремонті роботи в закладах освіти Черкас. Протягом останніх трьох років замовники уклали з підприємством угод на більш ніж 28 мільйонів гривень.

Зокрема, саме «БТК-ЛАД» є виконавцем оскандаленого ремонту спортзалу в школі №5. Отримавши у травні минулого року аванс у 500 тисяч гривень, підрядник роботи не виконав.  Згідно з матеріалами досудового слідства, підприємство не мало необхідної для таких робіт ліцензії, про що не повідомило керівництво навчального закладу.

У грудні минулого року суд Господарський суд арештував грошові кошти підприємства на банківських рахунках. У лютому 2018-го суд Черкаської області задовольнив позовні вимоги щодо стягнення з підрядника 500 тисяч гривень за невиконання робіт з капітального ремонту спортзалу. Апеляційна інстанція відмовила «БТК-ЛАД» у задоволенні клопотання.

Свого часу заступник міського голови Ігор Коломоєць включив це підприємство до «чорного списку» недобросовісних підрядників.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *