Освітяни переграли тендер, щоб докинути оточенню депутата 1,3 млн гривень на ремонт спортзалу

Фото Артема Ківака

17 березня тендерний комітет Школи №34 повідомив про намір укласти угоду на реконструкцію спортивного залу школи з ТОВ “БП “Євробудстандарт”. 

Про це інформується в системі Прозорро. Вартість майбутнього договору – майже 7,1 млн гривень. 

Аби визначити переможцем саме ТОВ “БП “Євробудстандарт”, тендерний комітет замовника дискваліфікував 3 учасників із дешевшими пропозиціями через невідповідність вимогам їхніх пропозицій.

Раніше ТОВ “БП “Євробудстандарт” вже отримував право на виконання цих робіт та навіть уклав із освітянами договір. Тоді його вартість складала 5,8 млн гривень. Але 27 січня угоду за згодою сторін розірвали через нібито неможливість виконати роботи підрядником. 

Таким чином, провівши повторну закупівлю, освітяни дозволили збільшити вартість договору на 1,3 млн гривень.

Додамо, що це підприємство на сьогодні є одним з найбільших підрядників міської ради. Зокрема, фірма має право на реконструкцію скверу “Юність”, Долини троянд та низки інших об’єктів. 

Товариство входить до орбіти впливового в місті депутата Володимира Бурячинського, що обирався до місцевої ради від “Блоку Петра Порошенка”, зараз входить до групи “Слуга народу”. Саме ця група стала одним із бенефіціарів розподілу бюджетних коштів у 2020 році, про що ми писали у власному матеріалі.  

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *