Освітяни за 2,6 млн грн замовляють ремонт бібліотеки у фігурантів скандалу трирічної давнини

Капітальний ремонт черкаської міської бібліотеки імені Лесі Українки виконає підприємство “Номекс“. Департамент освіти оголосив про намір укласти з ним договір на 2,65 мільйона гривень.

Про це йдеться на порталі Dozorro.

Із фірмою буде укладено пряму угоду, адже тендер на ремонт бібліотеки оголошується вже втретє. Під час двох попередніх процедур – торги не відбувалися, оскільки пропозиції на них подавав лише один учасник – “Номекс”.

У останньому тендері технічне завдання не оприлюднене, натомість з ним можна ознайомитися у матеріалах попередніх торгів.

Так, документацією передбачено ремонт покрівлі, заміна вітражів, встановлення метало-пластикових вікон тощо.

Підприємство “Номекс” зареєстроване у Черкасах у 2004 році. Його власником і засновником є Юрій Петков. За 2019 рік департамент освіти уклав із фірмою без тендеру 4 угоди на 3,5 мільйони гривень.

Зазначимо, що у 2016 році поліція розслідувала кримінальне провадження, у якому фігурував “Номекс”. За версією слідчих, між департаментом освіти та підприємством були укладені договори на ремонти навчальних закладів із завищеними цінами. Йдеться про 9 договорів, які у 2015 освітяни уклали на встановлення вікон у дитячих садочках.

Загальна вартість робіт за актами склала 7,5 мільйонів гривень. Натомість за версією слідства, вартість була завищена на 2,5 мільйона гривень.

Для встановлення обставин провадження слідчі клопотали про надання доступу до необхідних документів і отримали цей дозвіл від судді. Правда, при цьому, ця ухвала  Придніпровського райсуду на сьогодні є останньою в цій кримінальній справі.

Тоді, у 2016 році історія з “Номексом” отримала публічний розголос. Так, депутат Максим Шадловський (тоді ще “вільний демократ”) навіть просив відсторонити від посади тодішнього керівника міської освіти Марину Бакланову. Також депутати створювали комісію за головування Ігоря Коломойця для розслідування можливих перевитрат коштів.

Опісля Шадловський разом із Баклановою стали заступниками директора департаменту і обіймають ці посади досі. Результати роботи вищезазначеної комісії – невідомі. У 2017 році Коломоєць перелічив “недобросовісних” на його думку підрядників, але “Номекса” до їх числа не включив.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.