Освітяни зіллють оточенню улюбленця 200 тисяч на коштовні термометри

14 вересня департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради повідомив про намір придбати 160 інфрачервоних безконтактних термометрів у підприємця Олександра Стасишена.

На фото Олександр Стасишен

Вартість одного термометра марки Berrcom JXB-178 складе 1350 гривень. Аналогічний товар у відомих мережах побутової техніки можна придбати за одну тисячу гривень.

Олександр Стасишен зареєстрований підприємцем наприкінці минулого року і за цей період отримав 12 угод на постачання різних товарів до освітніх закладів міста загальною вартістю 1,8 млн гривень.

Підприємець має ті ж контактні дані, що і низка інших установ та організацій, що співпрацюють з департаментом освіти та пов’язані із відомим у місті підприємецем Арменом Акопяном. 

Нагадаємо, що інші підприємства з оточення Акопяна наразі фігурують у сканадальній закупівлі рушників для дошкільних навчальних закладів. Станом на сьогодні департамент освіти зобов’язаний відхилити пропозицію ТОВ “Лісовий край” із вартістю одного рулону в 18 гривень на користь підприємства ТОВ “Чистий Київ”, що запропонувало ціну в 6 гривень за рулон. Втім ця вимога освітянами досі не виконана. ТОВ “Лісовий край” належить співмешканці Армена Акопяна Вікторії Назаренко. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *