Освітянка розповіла, чи порушують школярі правила під час складання мультитесту (ВІДЕО)

Цього року на Черкащині поки не виявили жодного факту користування мобільними телефонами під час складання мультипредметного тесту.

Про це повідомила під час прямого ефіру у студії “18000” проректорка з питань ЗНО та моніторингу якості освіти інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталія Лісова.

За її словами, цього року організатори особливу увагу приділили унеможливленню списування школярами одне в одного.

Водночас якщо говорити про мобільні телефони або планшети, то їх школярі складають в одному місці, заходячи в кабінет для тестування.

– Якщо на ЗНО були такі випадки, що все-таки залишали при собі другі мобільні телефони і тоді виявляли, зараз не було такого жодного випадку, щоб ми побачили такі порушення, – запевнила Наталія Лісова.

Також вона зазначила, що є ще низка правил, яких мають дотримуватися випускники: не розмовляти, не порушувати режим тиші.

Окрім того, пані Наталія наголосила, що школярам не компенсують час для тестування, якщо вони виходять з аудиторії. Це відбувається тільки в разі переривання тестування через повітряну тривогу.

Детальніше про те, як відбувається тестування в області, дивіться у відео

Нагадаємо, цьогоріч відбувається дві сесії складання НМТ. Основна триватиме з 5 до 23 червня, а додаткова – з 11 до 24 липня.

На Черкащині облаштовані 28 центрів для складання мультитесту.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Значить пані Наталя Лісова не в курсі що відбувається на сесії складання НМТ. в деяких центрах здачі списують аж гай шумить, І на це закривають очі. чи то так задумано для деяких…

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *