Отруєння підлітків на Черкащині пов’язують із інтернет-іграми

Школярки, які отруїлися пігулками в Умані, могли взяти участь у небезпечному інтернет-челенджі.

Про це повідомили у виконавчому комітеті Уманської міськради.

Інцидент стався вчора, 17 лютого. Дві учениці восьмого класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 отруїлися. За попередньою інформацією, вони вжили синтетичний препарат.

За словами особистого лікаря учениць школи №14, дівчата потрапили до лікарні близько 15:00 години. У них стан стабільний середньої важкості.

Зі свого боку начальниця відділу освіти Ірина Миколенко розповіла, що нині підготовлено розпорядження міської голови Ірини Плетньової про створення комісії щодо розслідування цього нещасного випадку.

За словами Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби, до подібних інцидентів можуть бути причетні небезпечні інтернет-ігри та різні челенджі. Нині поліція розслідує обставини подій.

Зауважимо, що це не перший випадок отруєння аналогічними синтетичними препаратами. Один випадок стався у Боярці Київської області.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Для чого існує кіберполіція? Вони ж можуть заблокувати оті сайти, які несуть небезпеку життю підлітків? Чи вони займаються тільки справами безпеки країни? Скільки вже дітей вистрибнуло, задихнулося, отруїлося – хіба це не привід позбутися доступа до цих сайтів? Така ж ситуація і сайтами для розповсюдження наркоти. Придумали справжню “боротьбу” – замальовувати фарбою адреси сайтів.. А по цим написам не можна закрити злочинні сайти? Куди не подивишся – скрізь назви сайтів – на зупинках, на будинках, на парканах, на телефонних комутатарах…По цих назвах просто заблокувати!. Які проблеми? А у нас ходять і замальовують…

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *