ОВК № 195 розпочала свою роботу тільки 11 червня

Фото: “ОПОРА”

Окружна виборча комісія 195 лише вчора, 11 червня, повноцінно розпочала свою роботу. Сьогодні, 12 червня, у приміщенні комісії вперше з’явився черговий. 

Про це повідомляє “ОПОРА“.

Сьогодні на приміщенні комісії (вул. Сумгаїтська, 12, “Палац молоді”) досі відсутня вивіска та інформаційний стенд. До вчора також був відсутній графік чергування і відповідно чергові,(працівники, чи члени комісії або ж представники керівного складу). Але після засідання, на якому вчора зібралися 12 осіб, сьогодні черговий уже з’явився.

Своє перше засідання, на якому комісія набула повноважень, ОВК провела 3 червня. На ньому зібралося 11 з 18 членів комісії.

5 червня відбулася заміна голови комісії. Валерій Лисенко достроково припинив повноваження, натомість їх набув Ростислав Ременюк (за поданням “Об’єднання “САМОПОМІЧ”). Друга заміна в керівному складі відбулася 11 червня. За поданням ВО “Батьківщина” секретарем комісії стала Тетяна Степаніщенко.

Попереднє засідання комісії, яке відбулось і мало кворум, провели ще 6 червня.

– Ми вже двічі поспіль не можемо зібрати засідання, бо понаставляли людей, які ігнорують засідання і ми не можемо нічого зробити, – нарікав голова комісії Ростислав Ременюк.

Працівники “Палацу молоді” розповіли, що інколи члени комісії приходили  на засідання, але в постійному режимі комісія не працює.

Існує домовленість, що ОВК займе приміщення після 18-го червня, після того як у “Палаці молоді” відбудеться запланований захід – шаховий турнір.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.