Парковка та перенесення зупинки, – ідеї реконструкції центральної частини бульвару Шевченка

У Черкасах триває процес розробки проекту реконструкції бульвару Шевченка між Лазарєва та Байди Вишневецького.

Про це у коментарі виданню “18000” повідомив директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін.

– Зараз у нас розробляється проектно-кошторисна документація по капітальному ремонту площі. Давно назріла потреба. Думки архітекторів розділилися. Частина фахівців та дорожня поліція пропонують облаштувати тимчасову парковку для автомобілів на “острівку”, приблизно на 50 місць. Адже у нас в центрі бракує паркомісць, – говорить Савін.

Інший варіант реконструкції передбачає викладення орнаменту гранітною плиткою замість парковки.

Окрім того стоїть питання про об’єднання зупинок “Любава” та “Драматичний театр” в одну по парній стороні бульвару – навпроти Соборної площі.

– У концепції розвитку громадського транспорту стояло питання перенесення зупинки від Любави до Соборної площі та об’єднання із тією, що біля драмтеатру. Остання – облаштована не по нормах. Ми ж розробляємо цей проект на роки. Тому звернулися в департамент ЖКК. Вони підтримали нашу ідею винести це на обговорення з громадою, – додає директор департаменту архітектури.

Окрім того у проекті планують передбачити встановлення нових естетичніших електроопор, заміну акустики (для проведення масових заходів), облаштування тротуару з боку скверу Юність.

Попередньо ідеї вже були презентовані під час засідання виконкому. Радитися обіцяють і з громадськістю та архітектурною радою.

На реалізацію майбутнього проекту цьогоріч кошти не передбачені.

– До кінця року плануємо розробити проект, а повесні – реалізувати його. Поки не готові сказати вартість. Вона залежатиме від того, яку концепцію підтримають, – говорить Артур Савін.

ЧИТАЙТЕ: У Черкасах в уже відремонтовані ділянки бульвару Шевченка вирішили «закопати» ще 35 мільйонів

коментарі

1 Коментар

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.