Пенсію працюючим пенсіонерам перерахують із 1 квітня

Щороку в квіті Пенсійний фонд України перераховує пенсію працюючим пенсіонерам відповідно до законодавства.

Цьогоріч внесено зміни до порядку і термінів подання роботодавцями звітності про нарахування та сплату єдиного соціального внеску. Відтепер вона подається щокварталу. Необхідна для проведення перерахунку інформація про набутий страховий стаж пенсіонера за січень – лютий 2021 року надійде до реєстру застрахованих осіб до 10 травня. Тому Пенсійний фонд проведе перерахунок, передбачений законодавством, у червні за період із 1 квітня 2021 року.

Перерахують пенсії працюючим пенсіонерам, які призначені/перераховані до квітня 2019 року. Для розрахунку розміру підвищення врахують страховий стаж, набутий на 1 березня цього року, інформують у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Розмір підвищення пенсійної виплати буде розраховано індивідуально для кожного пенсіонера враховуючі дані про набутий ним стаж та розмір офіційної заробітної плати. Перерахунок пенсії проводиться:

– без додаткового звернення особи до органів Пенсійного фонду України;

– особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули не менш як 24 місяці страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії, або менш як 24 місяці страхового стажу, але після призначення (попереднього перерахунку)  пенсії пройшло не менш ніж два роки.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.