Перед мером НАБУ завітало до його однопартійця з облради

4 липня детективи Національного антикорупційного бюро провели низку слідчих дій у квартирі депутата Черкаської обласної ради Михайла Мушієка. Обшук відбувся в межах кримінального провадження про можливе недостовірне декларування.

Про це повідомляє “Слово і Діло“.

За версією слідства, депутат міг недостовірно заповнити електронні декларації за 2017-2018 роки, які відрізняються від справжніх на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Детективи вважають, що депутат не вказав відомості про витрату 994 тисячі гривень як оплату пайового внеску в Обслуговуючому кооперативі “Житлово-будівельний кооператив “Черкасибуд 17”.

У зв’язку з цим детективи провели обшук у помешканні Мушієка. Так, у ході слідчої дії правоохоронці вилучили низку документів, які містять відомості про витрати депутата упродовж періоду декларування і про виконавців робіт, хоча сам політик заперечував факт укладення договорів про пайову участь з ОК ОЖК “Черкасибуд 17”.

ЧИТАЙТЕ: НАБУ провело обшуки у міського голови Черкас

Крім того, у депутата знайшли копії судових ухвал, які винесені у межах кримінального провадження щодо нього. Зокрема, копії ухвал про тимчасовий доступ до документів реєстраційної справи на гараж, яка перебуває у володінні Департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради, а також про тимчасовий доступ до документів ОК ОЖК “Черкасибуд 17”, щодо договорів про сплату пайових внесків Мушієком.

Також детектив вказував, що хоч ухвалою суду і не було надано прямого дозволу на вилучення цих речей, але вони мають значення для кримінального провадження. Тому у НАБУ просили суд накласти арешт на вилучене майно, зокрема, квитанції; заяви на видачу та виплату грошей; акт здачі-приймання робіт; акт виконаних робіт; рахунок-фактура та інше. Вивчивши клопотання, суддя його задовольнив.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.