Першу електропарковку для велосипедів планують відкрити в Черкасах

У Черкасах хочуть відкрити електронну парковку для велосипедів. Черкаський активіст Віталій Пітвало пропонує містянам свою розробку, аби місто стало комфортнішим.

Про це Віталій Пітвало повідомив на свої фейсбук-сторінці. 

– Цього року я нарешті створив сервіс Veloparkovka. Це електронна велопарковка – нове рішення для Черкас і велосипедистів. Просто хочеться виїжджати в місто на “веліку” й спокійно залишати його у надійному місці, аби зайти за покупками в магазин чи ТРЦ. Хочу бути впевненим, що ніякі крадії не зможуть його викрасти, – говорить автор і розробник проєкту Віталій Пітвало. 

За словами Віталія, він потужно працював, щоб цього літа підготувати проєкт. Адже карантин пересадив людей на велотранспорт. І така розробка була б корисною черкащанам. Тому проєкт майже готовий, залишилися дрібниці. 

Електропарковка працюватиме через додаток. Після того, як велосипед зафіксується в парковці за допомогою дужки, людина повинна закрити замок у додатку. Щоб забрати велосипед, потрібно відімкнути замок. Коли користувач відкриє парковку, на його рахунку заблокується певна суму наперед. Коли ж велосипед забиратиметься, із заблокованої суми спишеться вартість послуги. Решта – розблокується. 

На фейсбук-сторінці Віталій Пітвало розташував посилання на опитування. Автор проєкту просить допомоги у вирішенні важливих питань, а також комунікації з майбутніми користувачами. 

Ідея про створення парковки прийшла Віталію у 2015 році, коли він придбав велосипед. Далі свою ідеєю подав у проєкт ІДЕЯ – ДІЯ – РЕЗУЛЬТАТ у 2017 році. Так почалась робота над розробкою самої технології. Як пише Віталій, за цей час було багато спроб і помилок, але в цьому році проєкт дійшов фінішу. 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Віктор Євпак

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.